Blog > Komentarze do wpisu

Jak zrobić loda

jak zrobić loda

Każdy mężczyzna lubi, gdy  kobieta robi mu loda. Lodzik, zwłaszcza wykonaniu pięknej, ukochanej kobiety jest czymś cudownym. Można go potraktować jako grę wstępną lub po prostu jako sposób na szybką obustronną przyjemność.

Jak zrobić loda? I to dobrego. Nie jest to takie proste, wymaga odpowiedniego przygotowania, wiedzy i doświadczenia. Generalnie można przyjąć zasadę, że im starsza kobieta, tym bardziej doświadczona, a co za tym idzie - lodzik jest lepszy. A dla tych młodszych i mniej doświadczonych kobiet niniejsza notka będzie sporą pomocą. Lepszego i bardziej zwięzłego poradnika nie znajdziecie w całym internecie.

A więc do rzeczy. Drogie Panie, aby właściwie zrobić loda należy przygotować 1 litr mleka, 0,25 l śmietanki, 12 żółtek, cukier waniliowy i zwykły.

Wanilię zagotować z mlekiem i śmietanką, żółtka utrzeć z cukrem i ostrożnie, ciągle mieszając, wlewać mleko do żółtek (a nie odwrotnie). Kolejność jest bardzo ważna.

Chwilę potrzymać na gorącej blasze, nie zagotowując, potem odstawić i oziębić, wlać do formy i kręcić w maszynce do lodów. Gdy są dobrze zmrożone, wyrzucić z formy na półmisek, obłożyć andrutami i podać swemu mężczyźnie.

Drogie kobietki, przepis ten jest stosunkowo prosty i szybki, za to bardzo efektowny. A co najważniejsze, Wasi mężczyźni będą wniebowzięci, jak im zaserwujecie takiego loda;)

PS wanilię można stosować przemiennie z kakao.czwartek, 15 listopada 2012, manthi
Jak zrobić loda - tytuł wpisu 2012/11/15 22:13:34 - data wpisu
Komentarze
ja8oda
2012/11/15 23:23:03
Można również zrobić deser z lodów kupionych w najbliższym sklepiku - żartowniusiu. :)
-
2012/11/16 14:56:24
Zapomniałeś dodać że najlepsza laska wanilii :):)
-
2012/11/16 20:58:41
Dobre :) Udało Ci się :)